KATEGORIA:

Duchowość & Wewnętrzna Transformacja

22 marca 2022

4 WIEDŹMIE NAWYKI DO WDROŻENIA W SEZONIE BARANA

SEZON BARANA

 

SEZON BARANA (21 MARCA - 19 KWIETNIA 2022)

 

Baran to znak ognisty, pełen pasji, chęci do działania i wewnętrznej, często zaślepionej własnymi pragnieniami, motywacji. Rozpoczyna zodiakalny cykl, a więc w chwili kiedy Słońce wchodzi w jego znak, otwiera się dla nas nowy astronomiczny rok.

 

Wejście Słońca w znak Barana dodatkowo zwiastuje początek wiosny. Dla nas - żyjących w zgodzie z cyklami Natury wiedźm i czarownic - oznacza to czas wiosennych porządków, ostatecznego zamknięcia starych rozdziałów i otwarciu się na nowe już nie tylko wizją, ale także konkretnymi działaniami, jakie podpowiada nam nasza Wewnętrzna Wiedźma

 

Odrzucamy więc znajomości, plany, nawyki i przekonania, które już nam nie służą lub z nami nie rezonują, oczyszczamy fizyczną i energetyczną przestrzeń, oczyścimy i na nowo programujemy kryształy, ładujemy magią nasze wiedźmie miotły, a także wyrabiamy w sobie nawyki, w których w czasie ognistego Barana wspiera nas Wszechświat oraz jego energie.

 

Poniżej znajdziesz 4 nawyki do wdrożenia nim Słońce przejdzie do bardziej przyziemnego i nastawionego na wygodę oraz korzystanie z tego, co dostępne, znaku Byka.

 

Niech ten czas będzie dla Ciebie dobry, a owoce, jakie dzięki niemu później zbierzesz, słodkie i soczyste!

 

Mira Daga ))O((

 

 

 

***


4 WIEDŹMIE NAWYKI DO WDROŻENIA W SEZONIE BARANA

 

 

♈ Stań się bardziej świadoma swojej mocy…


I sprawdź czy na pewno masz w sobie wiarę we własną sprawczość oraz to, że jest ona ważniejsza niż zewnętrzne warunki.

 

♈ Pobudź w sobie odwagę do działania…


I zacznij działać, kiedy tylko się pojawi. Działaj na fali, nie odkładając na później. Korzystaj z momentów pobudzonego ognia i pozwól mu pokonać wątpliwości, jakimi karmi Cię wewnętrzny sceptyk.

 

♈ Bądź gotowa spełnić swoje marzenia…


Bo nasze pragnienia tylko pozornie spełniają się same; to my je spełniamy, a wszystko zaczyna się od tego, że emocjonalnie stajemy się na ich spełnienie gotowe.

 

♈ Nie idź z życiem na kompromisy…


Nie rezygnuj z wielkich marzeń tylko dla tego, że ich manifestacja idzie wolniej niż byś tego oczekiwała lub bo wciąż są w fazie kiełkowania pod powierzchnią ziemi. Rozpraw się z przekonaniem, że „nie można mieć wszystkiego”, pamiętając, że żadna wizja nie jest tak szalona, by nie mogła się spełnić <3

 

 

 

 

***

 

🎧 Medytacja na sezon Barana: TA, KTÓRA JEST ODWAGĄ

 

 

Medytacja Wiedźm | Medytacja Prowadzona | Podróż do Białej Świątyni

Już czas wyjść do świata ze swoją magią i mocą!
))O((

Wróć do strony głównej

Biała Wiedźma | Wiedźma z klasą