Biała Wiedźma | Wiedźma z Klasą!
View Calendar
2018/09/25 19:00 - 21:00
Wrocław, Polska
Address: Wrocław, Polska

Kim jestem? Celebracja Pełni w znaku Barana

Staramy się być spójni. Nasze ego stara się, byśmy byli spójni. Dlatego też postępujemy w zgodzie z tym, kim jesteśmy, a dokładniej, z tym, za kogo się uważamy. I nasze życie jest tego nieustannym odbiciem.

Kim jestem? We własnym mniemaniu. I co to dla mnie oznacza? Co za sobą pociąga? Jakie nawyki, jakie rytuały? Co mówi o mnie moje życie i kim muszę się stać, by zmiana na poziomie mikro zamanifestowała się na poziomie makro?

W najbliższą Pełnię będziemy celebrować siebie. W tym, w czym jesteśmy ‘tu i teraz’. Zobaczymy siebie prawdziwe, biorąc na tapetę obszar życia, który na ten czas jest dla nas największym wyzwaniem, po to, by wyjść ku zmianie z pozycji akceptacji oraz uznania, zamiast oporu i walki z czymś, czego nie chcemy. W najbliższą Pełnię porozmawiamy również o hamującym nas strachu oraz połączymy się z ognistą siłą manifestującą się pod postacią pełnego radości, ale i uporu Barana - w którego znaku zalśni nam Księżyc - dzięki której łatwiej będzie nam ten strach przezwyciężać.

Jeśli czujesz wezwanie, by w kobiecym gronie zobaczyć siebie, objąć swój strach i z mocą tworzyć życie, jakiego pragniesz, serdecznie zapraszam Cię do naszego pełniowego kręgu oraz do naszej Białej Świątyni ♥

***
Ceremonia przeznaczona jest wyłącznie dla kobiet.

Maksymalna liczba uczestniczek: 10 (decyduje kolejność zgłoszeń)

Jak się przygotować:
• Strój: najlepiej jasny i kobiecy

Ja zapewniam: 
• Wodę owocową
• Słodki poczęstunek

Miejsce ceremonii: Wrocław, ul. Grabiszyńska
Czas: 19:00 (18:45) – 21:00
Wymiana energetyczna: 35 zł.

Zgłoszenia: przez messanger lub mailowo na mira.rudnicka@bialawiedzma.pl

Jeśli chcesz dowiedzieć się, kim jestem i co robię, wszystkie informacje znajdziesz tutaj: https://bialawiedzma.pl/o-mnie/