Biała Wiedźma | Wiedźma z Klasą!
View Calendar
2018/10/13 10:00 - 2018/10/14 16:30
Wrocław, Polska
Address: Wrocław, Polska

TAROT INTUICYJNY (WARSZTAT)

Jeśli chcesz dogłębnie poznać tarota, studia mogą zająć Ci całe lata lub dekady. Jeśli jednak chcesz zacząć z niego (skutecznie!) korzystać, wystarczy Ci kilkanaście godzin.
Warsztat z Tarota Intuicyjnego otworzy Cię na tarotowy przekaz (bez względu na talię z jakiej zechcesz korzystać), da Ci podstawową wiedzę na temat poszczególnych kart oraz pracy z klientem, i stworzy w Tobie pewność siebie, byś z miejsca mógł/mogła zacząć z tych umiejętności i wiedzy korzystać.

Cel warsztatu:
Celem tego intensywnego warsztatu jest takie wprowadzenie w świat tarota, by po jego zakończeniu każdy z uczestników był w stanie korzystać z niego bez pomocy opracowań czy osób trzecich.

Dla kogo?
Warsztat przeznaczony jest dla osób zupełnie początkujących oraz tych, które z tarotem już pracują, jednak mają wrażenie, że brak im pewności siebie, płynności w czytaniu czy że wciąż za mało wiedzą, by korzystać z niego w pracy z innymi.

Bonus:
Biorąc udział w warsztacie, otrzymujesz ode mnie dodatkowo bezpłatną 45-minutową konsultację telefoniczną bądź skypeową (wartość 140 zł.) do wykorzystania w okresie dwóch miesięcy od chwili zakończenia warsztatu. Konsultacja ta ma na celu rozwianie ewentualnie powstałych na początku praktyki i często bardzo indywidualnych wątpliwości, powtórzenie elementów zdobytej wiedzy czy doradztwo w zakresie sposobu pracy z klientami.

Co jest potrzebne:
Przychodząc na warsztat, musisz mieć ze sobą talię tarota tradycyjnego, z którą w trakcie trwania zajęć będziesz pracować. Przez tarota tradycyjnego rozumiem taki, którego talia składa się z 78 kart i posiada podział na Małe oraz Wielkie Arkana (Małe dzielą się dalej na pentakle/monety, różdżki/buławy, miecze/sztylety oraz kielichy/muszle, a Wielkie to 21 kart, najczęściej oznaczonych cyframi/liczbami rzymskimi, plus karta Głupca oznaczonego jako 0).

Kiedy:
13-14.10.2018 (sobota 10:00 – 18:00, niedziela 10:00 – 16:30)

Gdzie:
Wrocław

Zgłoszenia:
mailowo na mira.rudnicka@bialawiedzma.pl lub przez Facebooka (profil: Biała Wiedźma)

Maksymalna ilość uczestników: 8 (decyduje kolejność wpłat zaliczki)

Prowadzi:
Mira Rudnicka – tarocistka, trenerka tantryczna i kapłanka; współczesna czarownica inicjowana w zachodnią tradycję magiczną.

Inwestycja:
400 zł.

Zaliczka rezerwująca miejsce:
100 zł.