Biała Wiedźma | Wiedźma z Klasą!

BIAŁA ŚWIĄTYNIA

Biała Świątynia to energetyczna przestrzeń przeznaczona wyłącznie dla kobiet.

Stabilna, lecz nie stała. Transformująca w swojej nadbudowie pod wpływem energii odprawianych w niej rytuałów i odwiedzających ją osób.

Zadziewa się intencjonalnie.

Wzniesiona raz i rozpraszana wraz z końcem każdej ceremonii, może zostać przywołana ponownie przez dowolną kobietę, która wcześniej przebywała już w jej wnętrzu.

Jest miejscem, w którym spotykamy się podczas ceremonii księżycowych, kobiecych kręgów, warsztatów Tantry dla kobiet oraz innych działań wymagających zrównoważonej, chronionej i świętej przestrzeni.

Symbolika Świątyni

Biel Świątyni oznacza otwartość na każdą barwę, którą zdecydujemy się ją rozświetlić, napełnić i wykorzystać dla naszych celów. Daje poczucie bezpieczeństwa i akceptacji, a jednocześnie ogromu możliwości oraz wolności w ich eksplorowaniu i doświadczaniu.

Trzynaście białych kolumn - z których dwanaście oznaczonych jest srebrnymi symbolami znaków Zodiaku, a ostatnia symbolizuje ich jedność – to trzynaście cykli Księżyca i trzynaście cykli kobiecych w ciągu roku.

Elektryzująco biały i srebrny smok, które splecione, pozostają ze sobą w nieustannych tańcu, to symbol jedności i dualizmu zarazem; dualizmu, który pomaga nam zrozumieć siebie oraz świat, a ostatecznie również iluzoryczność podziału, jaki reprezentuje. Nie łącząc się w żaden sposób z określeniami ‘dobry’ i ‘zły’, elektryzująca biel oraz srebro ukazują prawdziwą naturę energii, które przedstawiają; energii będących ruchem, wibracją i życiem, które by ewoluować w zgodzie ze swoją naturą, musi zawierać element śmierci. Smoki, stanowiące centralny element Świątyni, dbają o to, by ramy Świątyni pozostawały niezmienne przy każdym jej przywołaniu.