Biała Wiedźma | Wiedźma z Klasą!

CZAS ODSZUKAĆ ANIELSKIE SKRZYDŁA. Nów Księżyca w znaku Wodnika

Podobno choroba to fizyczna reakcja na stan rozbieżności pomiędzy tym, do czego dąży nasze wewnętrzne Światło, a kierunkiem w którym na co dzień podążamy. A im bardziej poświęcamy swoje życie rozkwitaniu, poznawaniu siebie, poszukiwaniu niosącej spełnienie na wszystkich poziomach pełni, tym szybciej ten stan rozbieżności z poziomu energii przenosi się na fizyczne ciało.

* * *

Znowu jestem chora. 

A obiecałam sobie ze już nigdy nie będę. Nie wzięłam jednak pod uwagę, że podejmując decyzje, które miały mi ułatwić żyć w zgodzie ze sobą, wpakowałam się również w wiele historii, które są raczej wyzwaniem niż pomocą.

[Bliskość rodziny potrafi być cegiełka po obu stronach barykady. Nie dlatego, że z nią jest coś nie tak, ale że ja wciąż nie przerobiłam pewnych tematów.]

* * *

Nów Księżyca z znaku Wodnika. Czas, by zajrzeć głęboko, w miejsca, których na pierwszy rzut oka nie widać i przyjrzeć się tematowi wolności. Czas odszukać swoje anielskie skrzydła i zadać sobie pytania wpasowujące się w energie nieznoszącego ograniczeń Wodnika:

W którym miejscu je sobie podcinamy? 

Kogo za to winimy? 

Czy potrafimy wziąć odpowiedzialność za własne wybory i obrane perspektywy i tamto imię/tamte imiona zamienić na swoje?

* * *

Pięknych celebracji, Kochani <3

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.