Biała Wiedźma | Wiedźma z Klasą!

DOŚWIADCZANIE Z WYBORU…

Wybieramy doświadczenia.

Niby mając ich wizję, a jednak częściowo na oślep.

Nie jak w supermarkecie, gdzie dokładnie możemy obejrzeć, dotknąć, powąchać, przeczytać skład, ocenić czy cena odpowiada wartości. Bardziej jak w restauracji, gdzie płacimy dopiero jak zjemy. Określoną z góry stawkę. Bez względu na to, czy danie smakowało czy nie. Najwyżej więcej nas tu nie zobaczą...

Wybieramy doświadczenia.

Od czasu do czasu zapominając, że ich większość, to nasz własny wybór i kreacja. Albo pamiętając, kiedy z zadowoleniem i nadziejami kreujemy. Zapominając i boleśnie przypominając sobie, kiedy cena okazała się zbyt wysoka lub nasz wybór okazał się nie tym, o co nam chodziło.

- W to doświadczenie nie chciałam wchodzić. Nie czułam, że jest mi potrzebna nauka poprzez ból, a wiedziałam, że ból najprawdopodobniej byłby jego częścią – usłyszałam niedawno w rozmowie.

W głębi siebie wiemy, że tak można.

Wiemy, że świadomość i zwracanie uwagi na znaki ograniczają możliwości pomyłki. Wiemy również, że uczymy się poprzez ból, ponieważ wcześniej prawdopodobnie nie uczyliśmy się, kiedy wiedza przychodziła w przyjemności.

W ten czas, kiedy Słońce każdego dnia rośnie w siłę, życzę Wam i sobie świadomości, uważności i zadbania o siebie (tego ostatniego przede wszystkim, gdy dwóch pierwszych jakości na jakimś etapie zabraknie, a konsekwencje nie są miłe)! Niechaj wypełniają naszą codzienność w ten sam sposób, w jaki ziemia napełnia się coraz większą ilością ciepłych, słonecznych promieni!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.