Biała Wiedźma | Wiedźma z Klasą!

GDYBY STRACH NIE ISTNIAŁ.. Pełnia Księżyca w znaku Koziorożca

O strachu i odwadze, o wyznaczaniu celów i o Pełni w znaku Koziorożca.

Co byś zrobiła, jakie cele sobie wyznaczyła, jakie pragnienia miała, gdybyś się nie bała? Co byś zrobił, jakie cele sobie wyznaczył, jakie pragnienia miał, gdybyś się nie bał?

Wszystkie pozostałe czynniki pozostaw na boku; pieniądze, wsparcie, wiedzę, doświadczenie, zdrowie.. Weź na tapetę tylko ten jeden – strach – a następnie zastanów się, co by było, gdyby nie istniał.

Co by było, gdyby w Tobie była pewność, że cokolwiek się nie wydarzy, Ty sobie poradzisz? Że bez względu na to, czy ktoś Cię wesprze, Ty i tak osiągniesz cel? Że pieniądze, jeśli mają to się znajdą, a jeśli te, które masz, wtopisz, to zaraz zdobędziesz nowe? Co by było, gdyby była w Tobie taka wiara w siebie, że to, co ludzie mówią na temat Ciebie i Twoich planów, marzeń, celów nie miałoby znaczenia?

Jakie wtedy byłyby Twoje cele? Jak wysoko byś mierzył/-a?

Wzrok Koziorożca, w którym dziś zadziewa się Pełnia Księżyca, utkwiony jest tylko i wyłącznie w celu, do którego dąży, lub – kiedy sam punkt celu pokrywają jeszcze mgły czy chmury – na kierunku, który obrał. W Koziorożcu nie ma strachu, ponieważ w swojej determinacji nie daje on mu żadnej przestrzeni. A jeśli już miałby się pojawiać, Koziorożec i tak nie poświęciłby mu większej uwagi ponad ewentualne zauważenie, że wpadł z krótką – bo jakby inaczej – wizytą.

Dziś, kiedy pełniowy Koziorożec pobudza w nas odwagę i ułatwia precyzyjne określenie celów, a Słońce w Raku pomaga połączyć się z pragnieniami, które dla tych celów są bazą, zrób eksperyment. Weź kartkę papieru i zapisz na niej to wszystko, po co chciałbyś/-abyś sięgnąć, gdyby strach w Tobie nie istniał? A następnie sprawdź sam/-a ze sobą czy jesteś w stanie spojrzeć w przyszłość na tyle daleko, by zobaczyć, że dla każdego problemu znajduje się rozwiązanie i w związku z tym faktycznie nie ma się czego bać. Mam nadzieję, że tak!

Jeśli jednak strach to wciąż element, który powstrzymuje Cię przed wyznaczeniem sobie godnych Ciebie i prawdziwie z Tobą współgrających celów, lub jeśli chcesz, by kiedy strach się pojawia, pojawiał się jedynie z krótką wizytą, zapraszam do lektury 💌 dzisiejszego newslettera 💌. Opiszę w nim szybki sposób na to, jak radzić sobie ze strachem tak, by przestał nas paraliżować czy choćby spowalniać w naszej drodze ku życiu pełnią i w zgodzie ze sobą <3

 

Ps. Newsletter poleci do Waszych skrzynek równo o 17:00 💌

Jeden komentarz do “GDYBY STRACH NIE ISTNIAŁ.. Pełnia Księżyca w znaku Koziorożca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.