Biała Wiedźma | Wiedźma z Klasą!

MANIFESTUJ PIENIĄDZE I CIESZ SIĘ MOCĄ WYBORU

O najlepszym czasie na magię dostatku, o prawdziwych wyborach i o Nowiu w znaku Byka.

Zastanawiałaś/-eś się kiedyś, kiedy jest najlepszy czas, by zająć się tematem pieniędzy? Ich oswajania, zmiany nastawienia, manifestacji ich lub tego, do czego są Ci potrzebne? Oczywiście zakładając, że w ogóle darzysz je jakimkolwiek zainteresowaniem.

Otóż najlepszy czas jest DZISIAJ.

I nie tylko dlatego, że Księżyc właśnie znika swoim Nowiem w znaku Byka; znaku obfitości, materialnego dobrobytu i przyjemności, jakich możemy dzięki niemu doświadczyć i na jakie możemy sobie za jego sprawą pozwolić.

Najlepszy czas jest dzisiaj, bo jeśli zaczniesz dziś, w swoim jutrze będziesz już o krok dalej. A w kolejnym jeszcze dalej. I jeszcze dalej. Aż przyjdzie takie „dzisiaj”, kiedy poczucie wdzięczności za to, co jest, samoistnie będzie przeważać szalę tego, co chcesz, by jeszcze przyszło. I jeśli chcesz, by przyszło jak najszybciej, tym bardziej DZIŚ trzeba zacząć. Od uznania, gdzie jesteś i skąd wyruszasz, od chwili medytacji nad jakąś małą przyjemnością, od kilku minut zatopienia się w uczuciu, że zasługujesz na więcej, od wzięcia kartki papieru i wypisaniu rzeczy, których pragniesz i które decydujesz się zdobyć, od kontemplacji nad Mapą Manifestacji (jeśli brałeś/-aś udział w moim styczniowym wyzwaniu).

Księżyc w Byku pomaga nam poczuć dostatek i przyjemność, i to, że zasługujemy na jedno i na drugie. Bez względu na to, jaka jest nasza obecna sytuacja i gdzie życiowo się znajdujemy. Pomaga też doświadczyć tego, że zarówno dostatek, jak i możliwość doświadczania przyjemności zawsze mamy w zasięgu ręki, i że jesteśmy jedynymi osobami, które tworzą dla siebie poczucie braku, niedostatku czy straty. To jednak już nieco wyższa sztuka jazda.

Energie wokół pomagają, a w naszej mocy jest zdecydować, czy z tej pomocy skorzystamy i czy do nich się podciągniemy.

Bo wybór, jaką jakością energii chcemy być – jedyny wybór, jakiego prawdziwie dokonujemy; wybór dokonywany w każdej sekundzie istnienia przez Świadomość, którą w swej istocie jesteśmy - jest tym, co leży u podstaw naszego istnienia.

Jeśli więc chcesz w swoim życiu pełniej doświadczać dostatku materialnego oraz przyjemności, jakie on umożliwia, skorzystaj z tego, co daje nam dzisiejszy Nów i zatop się w temat z miejsca, od razu, nie czekając. A ja w dzisiejszym newsletterze podpowiem pokrótce jak to zrobić, od czego zacząć.

Tymczasem życzę Ci pięknej niedzieli, pięknej celebracji Nowiu, zadania odpowiednich dla niego pytań oraz głębokiej radości z obfitości, na którą dziś zdecydujesz się otworzyć <3

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.