KATEGORIA: Narzędzia Czarownicy: Mapa Manifestacji

17 lutego 2016

MAPA MARZEŃ, MAPA MANIFESTACJI - MAGIA SYMBOLI

Idealny czas na stworzenie MM

 

Może luty to już nie taki początek roku, jednak dopiero teraz, kiedy dni odrobinę zaczęły się wydłużać, jestem w stanie wyjść spod energetycznej pierzyny i z kopyta ruszyć ze swoimi planami na nadchodzące 10 miesięcy. A pod skórą czuję, że to jest TEN rok!
Rok, w którym będzie rządzić moc!

 

Wczoraj skończyłam 33 lata i muszę powiedzieć, że chyba jeszcze nigdy z taką radością nie celebrowałam dnia swoich urodzin (no, może podobnie było, kiedy skończyłam 30-stkę, ale 33 to jednak 33!). 16-stka zawsze była moją ulubioną liczbą, 3-jka cyfrą, więc 33 lata w 2016 daje mieszankę iście wymiatającą!
 

Jednym z elementów mojej urodzinowej celebracji było stworzenie mapy marzeń na ten rok.

 

Schematy są dobre, wyjście poza nie jeszcze lepsze

 

Tym razem postanowiłam nie bawić się w wycinanie obrazków (tym bardziej, że do tej formy tworzenia mapy lepiej wcześniej się przygotować, czego ja nie zrobiłam), ale ją namalować. Postanowiłam też nie tyle skupiać się na tym, co chcę mieć, ale na tym, co chcę czuć i co chciałabym, żeby w moim życiu było obecne na poziomie energetycznym i inspiracyjnym.
 

Oto fragment mojego dzieła!
Dzieła nie ze względu na wartość artystyczną, ale ponieważ powstało z serca i naładowane zostało pięknymi intencjami. Teraz stoi dumnie na parapecie w stołowym pokoju, niczym zobrazowana mantra, i stać tam będzie, bym każdym spojrzeniem mogła ładować i ukierunkowywać swoje intencje.

 

A jak Twoja Mapa na ten rok?

Jeśli jeszcze jej nie stworzyłaś, co myślisz o tym, by zabrać się za to dzisiaj?

 

Czym właściwie jest Mapa Marzeń i jak ją stworzyć

 

Mapę Marzeń (Mapę Manifestacji, Mapę Skarbów, Mapę Pragnień) najczęściej tworzy się na początku danego roku, ale tak naprawdę tylko od nas zależy, jaką znaczącą dla nas datę sobie obierzemy.
 

Celem tworzenia mapy jest stworzenie wizualnego przedstawienia naszych planów i pragnień na kolejne 12 miesięcy, które zostaje naładowane naszą intencją, emocjami i czasem, który w jej tworzenie włożymy. To przedstawienie może, ale nie musi mieć fizycznej formy, jednak w tej chwili na takiej właśnie formie się skupię.
 

Mapę tworzymy wykorzystując symbole, które będą oddziaływać na naszą podświadomość, przypominając nam o naszych pragnieniach i celach, oraz przyciągając do naszego życia to, co jest przez nas pożądane. Z tego względu do przygotowania mapy potrzebujemy powycinane z gazet czy wybrane w necie i wydrukowane obrazki, zdjęcia, naklejki, elementy dekoracji (np.: pióra, liście, zasuszone kwiaty), a co najmniej kredki lub flamastry, dzięki którymi odpowiednie symbole będziemy mogły namalować.
 

Mapę możesz stworzyć zupełnie intuicyjnie i bez korzystania z jakiegokolwiek szablonu – jak zrobiłam to w tym roku ja malując obraz – a możesz posłużyć się gotowym schematem.
 

Cokolwiek nie wybierzesz, ważne, by było to w zgodzie z Tobą, miejscem w życiu, w jakim się znajdujesz, i byś naprawdę ją pokochała <3

 

EDIT 2022:

Od czasu napisania tego artykułu minęło sporo czasu, a proces tworzenia Map Manifestacji rozrósł się i stał się regularną praktyką Białych Wiedźm czynioną zazwyczaj na przełomie stycznia i lutego, lub w okolicy swoich urodzin.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się o tym więcej, darmowe materiały na temat Map i ich tworzenia znajdziesz na społecznościowych platformach Białej Wiedźmy, a poza tym mam dla Ciebie poświęconego im e-booka, warsztat oraz szablony do pobrania

 

))O((

 

Już czas wyjść do świata ze swoją magią i mocą!
))O((

Wróć do strony głównej

Biała Wiedźma | Wiedźma z klasą