Biała Wiedźma | Wiedźma z Klasą!

MAPA MARZEŃ – MAGIA SYMBOLI

Może luty to już nie taki początek roku, jednak dopiero teraz, kiedy dni odrobinę zaczęły się wydłużać, jestem w stanie wyjść spod energetycznej pierzyny i z kopyta ruszyć ze swoimi planami na nadchodzące 10 miesięcy. A pod skórą czuję, że to jest TEN rok! Rok, w którym będzie rządzić moc!

Wczoraj skończyłam 33 lata i muszę powiedzieć, że chyba jeszcze nigdy z taką radością nie celebrowałam dnia swoich urodzin (no, może podobnie było, kiedy skończyłam 30-stkę, ale 33 to jednak 33!). 16-stka od zawsze była moją szczęśliwą liczbą, a 3-jka cyfrą, więc 33 lata w 2016 daje mieszankę iście wymiatającą!

Jednym z elementów mojej urodzinowej celebracji było stworzenie mapy marzeń na ten rok. Tym razem postanowiłam nie bawić się w wycinanie obrazków (tym bardziej, że do tej formy tworzenia mapy lepiej wcześniej się przygotować, czego ja nie zrobiłam), ale ją namalować. Postanowiłam też nie tyle skupiać się na tym, co chcę mieć, ale na tym, co chcę czuć i co chciałabym, żeby w moim życiu było obecne na poziomie energetycznym i inspiracyjnym.

Oto moje dzieło! Dzieło nie ze względu na artystyczną wartość, ale ponieważ powstało z serca i naładowane zostało pięknymi intencjami. Teraz stoi dumnie na parapecie w stołowym pokoju, niczym zobrazowana mantra, i stać tam będzie, bym każdym spojrzeniem mogła ładować i ukierunkowywać swoje intencje.

A jak Twoja Mapa Marzeń na ten rok? Czy już ją stworzyłaś? Jeżeli nie, to najwyższy czas! Poniżej znajdziesz opis i podpowiedzi, jak możesz się do tego twórczego procesu zabrać!

 

JAK PRZYGOTOWAĆ WŁASNĄ MAPĘ MARZEŃ

mapamarzeń-marta

Mapę Marzeń (Mapę Skarbów, Mapę Pragnień) najczęściej tworzy się na początku danego roku, ale tak naprawdę tylko od nas zależy, jaką znaczącą dla nas datę sobie obierzemy.

Celem tworzenia mapy jest stworzenie wizualnego przedstawienia naszych planów i pragnień na kolejne 12 miesięcy, które zostaje naładowane naszą intencją, emocjami i czasem, który w jej tworzenie włożymy. To przedstawienie może, ale nie musi mieć fizycznej formy, jednak w tej chwili na takiej właśnie formie się skupię.

Mapę tworzymy wykorzystując symbole, które będą oddziaływać na naszą podświadomość, przypominając nam o naszych pragnieniach i celeach, oraz przyciągając do naszego życia to, co jest przez nas pożądane. Z tego względu do przygotowania mapy potrzebujemy powycinane z gazet czy podrukowane z internetu obrazki, zdjęcia, naklejki, elementy dekoracji (np.: pióra, liście, zasuszone kwiaty), a co najmniej kredki lub flamastry, dzięki którymi odpowiednie symbole będziemy mogły namalować.

Mapę Marzeń można stworzyć zupełnie intuicyjnie i bez korzystania z jakiegokolwiek szablonu – jak zrobiłam to ja malując obraz – można jednak posłużyć się gotową konstrukcją, gdzie w określone pola wpisuje się lub wkleja powiązane z danym obszarem życia symbole. Poniżej siatka bagua oraz koło domów astralnych, które wspaniale nadają się jako taki właśnie szablon.

SIATKA BAGUA

  SIATKA BAGUA

   DOMY ASTRALNE

  DOMY ASTRALNE

Gotową Mapę Marzeń wieszamy lub ustawiamy w jakimś widocznym miejscu w domu, tak, by jej magia mogła zadziałać w pełni swojego potencjału.

Przyjemnego tworzenia map i niech nasze marzenia spełniają się dla dobra naszego i innych!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.