Biała Wiedźma | Wiedźma z Klasą!

Moc Intencji, Kawa z Intencją ☕✨ | Jak przygotować kawę z intencją i sprawić, by zadziała się magia?

Jak współczesne czarownice przeprogramowują podświadomość

To, co chyba przede wszystkim wyróżnia nas jako wiedźmy to to, że świadomie kreujemy rzeczywistość, w jakiej żyjemy.

Sposobów, narzędzi, ścieżek jest wiele, a każda z nas musi odnaleźć tą swoją; tą pasującą konkretnie do kształtu jej serca <3

Wszystko ostatecznie sprowadza się jednak do wibracji i intencji; czyli emocji, którymi żyjemy na co dzień (a które kształtują naszą rzeczywistość), oraz wizji, ku której dążymy i którą pragniemy przenieść z przestrzeni energetycznego potencjału do naszej materialnej przestrzeni.

Czego może dotyczyć intencja oraz w jaki sposób posłużyć się nią do przeprogramowania naszej podświadomości tak, by w naszym ciele mogła zamanifestować się upragniona rzeczywistość, opowiadam w nagraniu o MOCY INTENCJI i KAWIE Z INTENCJĄ 🙂

Choć nie musi być to kawa 🙂
Może być i herbata, i surowe kakao, i świeży sok albo czysta woda. Ważne, że płyny łatwo się energetyzuje, a rytuał picia ich z intencją to cudowna, przyjemna i łatwa praktyka, która jednocześnie posiada ogromną moc.

Niech dzieje się więc magia, a ja życzę Ci przyjemnego oglądania i jeszcze przyjemniejszego korzystania z potęgi intencji oraz mocy tak prostego narzędzia, jakim jest ten białowiedźmowy rytuał <3
Poniżej znajdziesz też skrót 6 KROKÓW, jak przygotować i aktywować swoją kawę. 

6 KROKÓW, JAK PRZYGOTOWAĆ KAWĘ Z INTENCJĄ I SPRAWIĆ, BY ZADZIAŁA SIĘ MAGIA ✨☕

  1. Określ jasno, co chciałabyś przyciągnąć do siebie w tym dniu. Postaraj się, by intencje nie zawierały w sobie partykuły „NIE” lub słów, w których zawarte jest to, czego NIE CHCESZ.
  2. Przygotowując napój – kawę, herbatę, świeży sok, kakao czy wodę – skup całą uwagę na swojej intencji. 
  3. Kiedy napój będzie gotowy, obejmij kubek lub umieść dłonie nad nim, starając się poczuć w ciele wszystko to, co pragniesz przyciągnąć (tak, jakby już się spełniło).
  4. Aktywuj intencję mieszając 3x w zgodzie z kierunkiem wskazówek zegara, jeśli w intencji chodzi o rozwój, wzmocnienie lub pomnożenie, lub w kierunku przeciwnym, jeśli intencja dotyczy pomniejszenia, osłabienia czy uwolnienia.
  5. Pij napój z uważnością, czując jak każdy kolejny łyk pobudza w Tobie przyjemne oczekiwanie oraz pewność, że to, czego pragniesz, już nadchodzi.
  6. W ciągu dnia wypatruj znaków, oczekuj spełnienia i radośnie się na nie otwieraj 💖
Przyjemnych manifestacji, Kochane Czarownice, i dajcie znać, jak Wam poszło! ✨☕
Ps. Pamiętaj, że dobre samopoczucie jest pierwszym sygnałem, że się dzieje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.