Biała Wiedźma | Wiedźma z Klasą!

NIE GNAJ SZYBCIEJ, NIŻ POZWALA CI NA TO TWÓJ SILNIK

Nawet nie jestem pewna, czy to były właśnie słowa, które w wywiadzie z Marie Forleo wypowiedziała pisarka, Cheryl Strayed, ale właśnie te usłyszałam.

Usłyszałam i aż usiadłam, klikając mokrą dłonią w spację, by zatrzymać wywiad, zalewając tym samym klawiaturę i zupełnie się tym nie przejmując. [Byłam akurat w trakcie kąpieli przy świecach i wczuwaniu się w to, co niewątpliwie niesie zbliżający się Nów Księżyca, łącząc się z energiami Słońca przebywającego w tym samym znaku. Jeśli jesteś zapisana/-y na moje listy, napiszę Ci więcej o tym Nowiu w najbliższą niedzielę, a także podeślę propozycję medytacji/pracy na ten dzień.]

Nie gnaj szybciej niż może twój silnik!

Cała prawda o mnie ukryta w jednym zdaniu! Ukryta, bo nie jest to aż tak oczywiste, w którym dokładnie miejscu leży. A leży w gnaniu i silniku.

Bo ja zazwyczaj gnam! Nawet teraz, kiedy rzuciłam pracę na etacie i postanowiłam oddać się wyłącznie temu, co prawdziwie mnie kręci. Gnam z dziką przyjemnością, a jednak wciąż zdarza mi się pochorować. Czemu? Bo kiedy się rozpędzam, zupełnie zapominam o możliwościach silnika. [Może to znasz? Nadmiar - nawet wyłącznie tych dobrych - przyjemności. Nadmiar manifestacji. Za dużo, a może zwyczajnie za szybko i na raz, i bez przewidywanego końca.] Rozpędzam się, gnam, a potem bum. Leżę. I nie, że katar czy ból głowy, który by mnie spowolnił na jeden wieczór, nie. Leżę po całości i przez kilka dni.

Maria Moonset, astrolożka, stwierdziła, że najbliższy Nów, w połączeniu z obrączkowym zaćmieniem Słońca, będzie również dla nas czasem zaćmień i nagłych olśnień. I ja właśnie miałam swoje olśnienie. Konkretny powód, przez który, kiedy się wykładam, to robię to na 100%. Osobistą naukę, która może i w Tobie znajdzie miejsce, z którym zarezonuje…

Gnaj, ale każdego dnia sprawdzaj czy nie gonisz szybciej niż możesz. Sprawdzaj, gdyż twój wewnętrzny silnik z czasem nie musi się zużywać. Co więcej, jeśli tylko dobrze o niego zadbasz, może on zwiększać swoją pojemność na przyjmowanie i na przyjemność.

Tak więc...

Spokojnych zaćmień, pięknych olśnień i zwiększania pojemności na przyjemność na ten nadchodzący Nów!  

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.