Biała Wiedźma | Wiedźma z Klasą!

NÓW KSIĘŻYCA – CZAS ZADAWANIA PYTAŃ I OTRZYMYWANIA WGLĄDÓW

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA ROZPIERDUCHĘ, KTÓRĄ CZĘSTO-GĘSTO NIOSĄ ZE SOBĄ NOWIE? O CO PYTAĆ I JAK TO WŁAŚCIWIE ZROBIĆ?

Pytać najlepiej o to, co właśnie w energii najżywsze i najgłośniejsze.
Bo wtedy najłatwiej wyłapać, usłyszeć, zrozumieć i – co ważne – znaleźć siły na (nie zawsze łatwe) działanie.

Kiedy więc zbliża się Nów, warto zerknąć w kalendarz 📅 i sprawdzić, w jakim znaku Zodiaku zniknie Księżyc 🌙 i gdzie w danym czasie przebywa Słońce ☀️.

Te dwa najważniejsze wskaźniki, połączone w interpretacji, opowiedzą nam o głównych tematach, które w dniach otulających Nów będą wirować nam w powietrzu.

Gdy znamy tematy Nowiu, wiemy, jakich energii wokół oraz w sobie możemy się spodziewać. I wiemy, że jeśli nie mamy posprzątane w powiązanych z nimi obszarach życia, może zrobić się mało przyjemnie, gdy nie poświęcimy im uwagi.

Pytania, które warto wówczas zadać, czasem formułują się w słowach otaczających nas ludzi, czasem idą z naszej głowy, a czasem – kiedy uda nam się odpowiednio wyciszyć – z wnętrza wołającego o to, czego potrzebuje.

Bez względu na to, skąd pada pytanie, i jak jest proste lub skomplikowane, odpowiedź zawsze przychodzi w chwili zatrzymania i ciszy.

Nie ważne więc czy otulimy tą chwilę prostą celebracją, rozbudowanym rytuałem czy zwyczajnie na moment się zatrzymamy, zwykle potrzebujemy czasu tylko ze sobą i przestrzeni, w której możemy się rozluźnić, by wglądy mogły się pojawić.

Kiedy Nów za pasem, upewnij się więc z czym przychodzi oraz znajdź chwilę dla siebie na wyciszenie i wsłuchanie się w swoje ciało, umysł, emocje i serce, nie dając się Wszechświatowi zaskoczyć ani wymusić wewnętrznej pracy przez zdarzania, które nie pozostawią Ci wyboru <3

Ps. O tym, jakie tematy pobudzają zbliżające się Nowie, zazwyczaj piszę na Instagramie oraz FB stronie Białej Wiedźmie na kilka dni przed samym wydarzeniem.

Jeśli jednak lubisz wiedzieć, co Cię czeka, z wyprzedzeniem, ja sama korzystam z kalendarza słoneczno-księżycowego „CYKLE NATURY”, w którym zawarte są opisy tematów dla poszczególnych Nowiów oraz dokładny czas, kiedy Nów maksymalnie na nas działa. W tym roku stworzyłam też dodatkowo uproszczony kalendarz księżycowy – dla tych, co wolą wszystko mieć na jednej stronie – do którego dołączam opisy tematów związanych z Nowiami i Pełniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.