Biała Wiedźma | Wiedźma z Klasą!

NÓW KSIĘŻYCA W ZNAKU BLIŹNIĄT. POROZMAWIAJ ZE SOBĄ

W Twoim wnętrzu jest druga kobieta. Bardzo potężna kobieta.

Wygląda tak samo jak Ty. Ma Twoje włosy i Twoje oczy. Twój uśmiech, ten sam rozmiar buta i lubi te same kolory.

Ta kobieta ma w sobie również pasję, której Ty możesz w sobie nie dostrzegać. Jest szczera do bólu – w odniesieniu do siebie i w odniesieniu do innych - i nie zważająca na to, co ktoś inny o tym pomyśli lub powie. Dobrze wie, czego pragnie całym sercem; jakie są najgłębsze wołania jej duszy i jakiego traktowania, jakiego dotyku I jakich jakości tak naprawdę domaga się jej ciało.

Ta kobieta kryje się w Tobie. W codziennym życiu żadko się z nią spotykasz, choć działa przez Ciebie częściej niż Ci się wydaje. Mistrzyni drugiego planu, która nie pozwoli Ci (nie pozwoli Wam…) pójść dalej niż sama tego pragnie.

Zodiakalne Bliźnięta to dwa w jednym, złożona jedność, unia, symbioza. Nie obejdzie się tam bez dobrej komunikacji. Sukces takiego związku opiera się na zdolności porozumienia, wymiany informacji, punktów widzenia, zauważenia drugiej strony, zdolności jej wysłuchania, akceptacji faktu, że jest tam, gdzie jest i ma do tego prawo.

Nów księżyca to energetycznie najlepszy czas na wgląd w siebie. Tarcza księżyca - dla niektórych symboliczna twarz Bogini – zupełnie znika z naszego widoku. Umiera bądź odchodzi w cień, zapada się w siebie. A my możemy udać się tam wraz z nią…

Księżyc maleje i w niedzielny poranek (5 czerwca o 5:00 rano), przebywając w znaku Bliźniąt, wejdzie w fazę Nowiu.  Podczas tego Nowiu proponuję Ci spotkać się ze sobą, z kobietą ukrytą w Twoim sercu, z uosobieniem tego, co psychologowie nazywają podświadomością, i porozmawiać z nią. Możesz to zrobić na dwa sposoby. Możesz usiąść w ciszy i z intencją zanurzenia się w siebie i usłyszenia głosu płynące z Twojego wnętrza, pozostać w stanie medytacji przez kilkanaście minut (jak proponuje to Maria Moonset) lub zapisać się na listę mailingową Białej Wiedźmy i w sobotni wieczór otrzymać medytację do odsłuchania - jeśli jesteś zapisana na newsletter, nie musisz już nic robić, gdyż e-mail z medytacją w sobotni wieczór znajdzie się w Twojej skrzynce. Medytację możesz zrobić zarówno już  wieczorem w sobotę, jak i w niedzielę rano, gdyż Księżyc w znaku Bliźniąt pozostanie od 3:00 nad ranem w sobotę do niemal 4:00 rano w poniedziałek.

Bez względu na to, którą formę wybierzesz, życzę Ci pięknej księżycowej celebracji i owocnego spotkania ze sobą! <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.