Cześć, jestem Mira, trenerka życia pełnią i terapeutka holistyczna.

Podczas prywatnych sesji...
Daję odpowiedzi na dręczące pytania, ukazuję rozwiązania problemów, nakreślam najlepsze kierunki działania i pomagam usunąć blokady.

Podczas warsztatów i ceremonii...
Tworzę przestrzeń dla wglądów oraz prezentuję narzędzia, dzięki którym łatwiej jest pokonywać życiowe zakręty i doświadczać radości życia, pasji i lekkości.

Na blogu, fanpage’u, Youtubie i w newsletterach...
Dzielę się tym, co we mnie i co wokół mnie. Inspiruję i motywuję do samodzielnego zadawania sobie pytań oraz do życia swoją pełnią.

Kim jestem...

Pokazuję, że rozwiązania są i że się da, oraz pomagam wejść w odpowiedni stan umysłu oraz serca, by samemu odczuć i zobaczyć.

Ze spotkań ze mną ludzie wychodzą ze świeżą energią do życia oraz głową pełną odpowiedzi i nowych pomysłów.

Narzędzia, z których korzystam, pozwalają mi zajrzeć głęboko i daleko, w podświadomość i nadświadomość, rozpoznać schematy działania i wynaleźć oraz - przy pełnej otwartości - usunąć blokady ukryte pod pokładami przekonań, wierzeń i emocji.

Jeśli znasz kogoś, kto boryka się z niepewnościami, w którą stronę iść, lub z trzymającym go/ją z dala od życia w zgodzie ze sobą bólem jakiegokolwiek typu, powiedz mu/jej, gdzie mnie szukać. Wiem, że jestem w stanie pomóc.

To, jak przeżywasz swoje życie, powinno być Twoim priorytetem numer 1.

Jeśli sam/-a nie weźmiesz życia w swoje ręce, nie wyciągniesz dłoni po potrzebne Ci narzędzia i nie zaczniesz świadomie tworzyć, Twoje życie będzie efektem działań innych oraz Twojego bezruchu.

Innymi słowy, jeśli nie będziesz mieć pasji dla życia, życie nie będzie miało pasji dla Ciebie.

Bądźmy więc wolni, dzicy i zakochani... bo świat tylko takich nas potrzebuje.

Wolnych, czyli z odwagą sięgających po szczęście i odcinających to, co już nam nie służy.
Dzikich, czyli pełnych pasji i zdrowej dozy szaleństwa.
I zakochanych, czyli radosnych, w lekkości i podekscytowaniu tym, co tworzymy.

Szczęśliwi ludzie tworzą bowiem szczęśliwy świat, a do tego mają więcej energii do życia, szybciej rozwiązują problemy, łatwiej radzą sobie z nieprzychylnymi okolicznościami i prawdziwie mają czym dzielić się z innymi.

Dla kogo nie jestem?
(Żeby nikt nie tracił bezsensownie czasu...)

Nie jestem dla tych, którzy szukają wróżki (nawet jeśli można mnie zobaczyć z kartami czy wahadłem w dłoniach), którzy po raz kolejny, tyle że z nową osobą, chcą powałkować stare tematy i poużalać się nad sobą, ani dla tych, którzy woleliby, by ich życiowe decyzje podjął za nich ktoś inny.

W historie wchodzę jednie na tyle, na ile trzeba, z miejsca szukam rozwiązań, odpowiedzi czy wskazówek, i nigdy nie podejmuję decyzji za kogoś (choć szczerze potrafię powiedzieć, co sama zrobiłabym widząc dane obrazy czy możliwości).

* * *

Sesje prywatne
Warsztaty

E-mail: mira.bialawiedzma@gmail.com

Facebook: Biała Wiedźma
Youtube: Biała Wiedźma