Biała Wiedźma | Wiedźma z klasą

Wróć do strony głównej

Odszukaj swoją własną wiedźmią ścieżkę, a ze swojej misji uczyń sposób na życie!
))O((

I o ile esbaty łączą się raczej z byciem ze sobą lub w zamkniętym gronie, o tyle sabaty to – jak na słoneczne święta przystało – czas bycia w świecie, wychodzenia na zewnątrz, pokazywania się i czynienia magii, z jaką zwykle czarownice i wiedźmy są kojarzone.

 

Dlatego też sabaty celebrujemy ze szczególnym zaangażowaniem, a z przygotowań do nich – te otrzymujesz w instrukcji

i możesz dołożyć do nich swoje własne – mamy najwięcej zabawy i nie żałujemy poświęconego na nie czasu.

 

Oczywiście najpełniejsze doświadczeniem są te sabaty, które od czasu do czasu odbywamy podczas wspólnych zjazdów - gdzie Biała Świątynia przywoływana jest wewnątrz fizycznie stworzonej świątyni, a każdy gest wykonywany jest nie tylko w umyśle, ale i ciałem - jednak Internet daje nam tą cudowną możliwość, że możemy się zobaczyć, usłyszeć i wspólnie śmiać, nawet kiedy znajdujemy się na różnych krańcach świata.

 

I podobnie jak w przypadku pełni czy nowiów, sabatowego rytuału i radości przygotowań do niego możemy doświadczyć również wtedy, kiedy życie zmusza nas do wykonania ich w indywidualnym czasie

– może nie usłyszymy historii naszych sióstr o tym, co u nich (choć to możemy nadrobić na grupie),

ale na pewno poczujemy moc sabatowego kręgu i wspólnie odprawianej, wymykającej się tradycyjnemu pojęciu czasu sabatowej magii

Sabaty to przestrzeń dla wspólnego

świętowania zmian w przyrodzie,

uważnego wejścia w nowy czas

w Kole Roku oraz magii

skierowanej na zewnątrz.

Pytamy podczas nowiu, świętujemy w czasie pełni, działamy w mocy sabatów

– to chyba możliwie najbardziej zwięzłe podsumowanie tego,

co robimy w Białej Świątyni, kiedy spotykamy się na wspólne,

białowiedźmowe rytuały i celebracje.

 

))O((

Nów poświęcamy na Księżycowy Rytuał,

w którym głębiej łączymy się ze sobą,

zadajemy pytania i otrzymujemy odpowiedzi,

a jego centralnym punktem jest

osobiste spotkanie z Wewnętrzną Wiedźmą, odbywające się wyłącznie

przy dźwiękach cichej muzyki.

Pełnia to czas magii skierowanej

na transformację siebie,

podnoszenia wibracji

oraz celebracji wiedźmiego siostrzeństwa

i księżycowego czasu.

Budując rytuał kreujemy krąg, w którym zasiadamy (niby razem, choć pozostałe kobiety mogą jawić Ci się jako subtelne hologramy albo pozostać wyczuwalne, lecz zupełnie niewidoczne), rozpalamy pośrodku święty ogień, pobudzamy w sobie pozytywne moce pięciu żywiołów i zapraszamy duchowych przewodników.

 

I kiedy święta przestrzeń - stwarzana wyłącznie przez uczestniczące w rytuale kobiety - jest ustabilizowana, udajemy się

w podróż na spotkanie z naszą Wewnętrzną Wiedźmą, a następnie pozwalamy, by to ona ucieleśniła się w naszym kręgu.

 

Jeśli spotykamy się również na żywo, po rytuale – już po wyjściu z Białej Świątyni i mentalnym powrocie do naszych domowych przestrzeni - te z nas, które mają na to ochotę, dzielą się opowieściami o swoim pobycie w Świątyni oraz tym,

co w danej chwili w nich żywe.      

 

Główną zaletą nowiowego rytuału w gronie innych wiedźm jest to, że choć czujesz wspólnotę, wsparcie i moc wspólnie stwarzanego kręgu (a zobaczenie się i usłyszenie podczas spotkań na żywo dodatkowo te odczucia pobudza), nie jesteś w żaden sposób przez grupę ograniczana.

Podczas pełniowych spotkań wchodzimy do Świątyni zazwyczaj z zewnątrz, wykorzystując drogę do niej na połączenie się ze swoją intencją oraz przygotowanie siebie w tym czysto energetycznym świecie.

 

Całość spotkania w Świątyni jest prowadzona moim głosem i związana z energią Księżyca przebywającego w określonym znaku Zodiaku, jednak to od Ciebie zależy jak bardzo poddasz się moim wskazówkom.

 

 Dzięki braku dodatkowego krąg - który kreślimy podczas Rytuałów Nowiu i sabatów – w trakcie celebracji możemy swobodnie czerpać z rezerwuarów Świątyni oraz z większą łatwością łączyć się zarówno energetycznie, jak i wizualnie, z obecnymi w niej kobietami.  

 

(Dla pewności, że wszystko w niej jest ok, przed każdą celebracją Świątynia jest przeze mnie odwiedzana, oczyszczana

i przygotowywana.)

 

Jeśli spotykamy się również na żywo, przed udaniem się do Świątyni oraz po powrocie z niej rozmawiamy o tym, czym jest dla nas ten czas, oraz dzielimy się tym, co pragnie zostać wypowiedziane.

Dołącz do nas podczas najbliższego rytuału lub sięgnij po jeden z już dostępnych:

JAK MOŻNA DO NAS DOŁĄCZYĆ?