Biała Wiedźma | Wiedźma z Klasą!

Tarot to jedno z narzędzi, z których korzystam w swojej pracy z podświadomością. Podobnie jak wahadło, obrazy z kart pomagają mi dotrzeć do odpowiedzi ukrytych w sercu osoby, która do mnie przychodzi, a która wyrażając wolę wspólnej pracy, otwiera się na mój wgląd w siebie.

W moich dłoniach tarot jest przede wszystkim narzędziem rozwoju osobistego i jako takie wspiera w otwieraniu się na wewnętrzne przewodnictwo, pomaga ujrzeć rozwiązania, możliwości oraz tendencje na przyszłość, a w połączeniu z odpowiednimi technikami pomaga stworzyć plan działania. Jedni wolą przyjść i posłuchać, porozmawiać, wspólnie zaplanować; inni wolą przyjść, by nauczyć się, jak samodzielnie z niego korzystać.

Podczas każdej sesji z kartami doświadczam tego, że nasz mózg wykorzystuje jedynie część swoich możliwości i że w naszych wnętrzach kryją się odpowiedzi na większość pytań, jakie stawiamy. A o pozostałe można sięgnąć do grupowej nadświadomości.

Jeśli więc czujesz, że jesteś o krok od odpowiedzi na swoje pytania, lecz wciąż nie możesz się do nich przebić, lub masz wrażenie,
że otacza Cię informacyjna ciemność, pozwól nam wspólnie ominąć blokujące Cię przeszkody.

Życie jest za krótkie, by nie korzystać z narzędzi, dzięki którym łatwiej kreować wymarzoną rzeczywistość!

* * *

ZOBACZ RÓWNIEŻ WPIS NA BLOGU: