Biała Wiedźma | Wiedźma z Klasą!

W Tantrze Moc Stwórczą/Boginię/Boga/Źródło Istnienia poznajemy poprzez doświadczanie siebie na wszystkich poziomach, również na poziomie ciała i seksualności. Bo Tantra – jak mówi Hanna Katz, jedna z jej międzynarodowych nauczycielek - to duchowość ucieleśniona, to duchowość doświadczana w ciele.

Stając się KOBIETAMI MOCY zaczęłyśmy od tego, co nasz świat uznaje za najmniej święte i najmniej duchowe – od ciała, od pragnień, od pożądania, od seksualności. Dlaczego? Po to, by zanim pójdziemy dalej, w pełnym świetle móc ujrzeć siebie jako cielesne istoty, piękne w swojej różnorodności, bezcenne w swej mocy dawania nowego życia, potężne w swym twórczym potencjale, niezależne w możliwości doznawania orgazmicznej przyjemności. Teraz - podczas ostatniego warsztatu z cyklu KOBIETA MOCY - przyszedł czas na spotkanie z Duchem; z wychodzącym poza ciało fizyczne ciałem energetycznym, z Przodkiniami, których mądrość wciąż dostępna jest u wrót naszych serc, oraz z wewnętrzną Boskością.

Całość warsztatu odbędzie się w przestrzeni o jakościach Świątyni i zostanie poprowadzony jako składająca się z wielu części oraz rozłożona na dwa dni ceremonia świątynna. Warsztat obejmie kręgi, pracę z systemem czakr, medytacje samodzielne i prowadzone, a także dwa rytuały, których cel i oddziaływanie wyjdą poza stanowiące dla nich bazę intencje indywidualne.  

Na warsztat zapraszamy zarówno te z Was, które uczestniczyły w poprzednich częściach cyklu KOBIETA MOCY, jak również te, które zwyczajnie czują wezwanie, by w kręgu kobiet i kobiecej Świątyni spotkać się ze sobą jako z KOBIETĄ DUCHOWĄ <3

***