Biała Wiedźma | Wiedźma z Klasą!

 „U większości ludzi na tej planecie seksualność jest nieświadomą ekspresją lęków i pragnień ego. Nieprzebudzona energia seksualna jest albo słaba, albo zbyt silna i frenetyczna. Kiedy zostaje przebudzona i staje się ośrodkiem przebudzenia dla duszy, nabiera zupełnie innego charakteru; jest wysublimowana, wysoce inteligentna, przepełniona esencją miłości i potężna.”

- Dr Shakti Mari Malan, Seksualne przebudzenie kobiet

Dla nas, kobiet, otwarcie się na moc naszej seksualności, poznanie jej, przebudzenie i oswojenie, to sposób na otwarcie się na życie kreatywne, soczyste i pełne. To sposób, by pozwolić rozkwitnąć kreatywnemu potencjałowi naszych ciał, serc i umysłów.    

Skoro tu jesteś, skoro to czytasz, znaczy, że najprawdopodobniej czegoś szukasz… Może, tak jak ja kiedyś, czujesz, że nie będąc w żadnym złym miejscu, chcesz czegoś więcej niż zwyczajności, że coś gdzieś na ciebie czeka, że istnieje jakiś rodzaj życiowej energii i intensywności przeżywania, do której teoretycznie masz dostęp, ale nie wiesz, od której strony do niej dotrzeć. Może tak jak Gosia - druga z prowadzących - pragniesz wyjść z pewnych schematów, głównie związkowych, w których wiesz, że ugrzęzłaś, a jednak nie wiesz jak je dokładnie nazwać ani jak się zabrać do ich usunięcia. A może jest to po prostu kolejny krok, w kierunku którego delikatnie popycha Cię Twój wewnętrzny głos; kolejny krok na Twojej osobistej ścieżce.   

Ten warsztat, „Kobieta Mocy. Kobieta Seksualna”, powstał jako kontynuacja warsztatu „Kobieta Mocy. Kobieta Zmysłowa”, jednak może być traktowany jako osobne, niezależne spotkanie. „Kobieta Zmysłowa” stanowi pewnego rodzaju obwąchanie z tematem, obranie kierunku, wejście do przedsionka. „Kobieta Seksualna” to natomiast stanięcie twarzą w twarz ze sobą jako Kobietą Mocy, Kobietą, która pragnie być świadoma siebie i swoich możliwości, i która ku temu właśnie dąży, nie wahając się poświęcić na to swój czas i energię.

Jak mówi Layla Martin, jedna ze współczesnych działaczek na rzecz przywrócenia seksualności jej prawowitego miejsca: „Dla nas, kobiet, niesamowicie istotnym jest mieć przestrzeń, w której możemy puścić się w 100%, stać się dzikie, stać się nagie, stać się wolne.” I właśnie na tym skupiamy się przede wszystkim podczas tego warsztatu – na tworzeniu przestrzeni nie tyle dla nauczania (choć teoria jak najbardziej należy do jego części składowej), nie tyle dla wykonywania ułożonych w odpowiedniej kolejności ćwiczeń i ceremonii (choć to na nich bazujemy), ale dla stania się dzikimi, nagimi i wolnymi. Przestrzeni, gdzie Kobiecość i Kobieca Seksualność powracają na swoje zasłużone miejsce. Przestrzeni, gdzie Kobiecość i Kobieca Seksualność na nowo stają się źródłem naszej osobistej MOCY TWÓRCZEJ!     

Serdecznie zapraszamy Cię do wspólnej podróży!

***