Biała Wiedźma | Wiedźma z Klasą!

TAROT INTUICYJNY

Jeśli chce się poznać tarota, studia mogą zająć całe lata lub dekady. Jeśli chce się zacząć z niego korzystać, w wypadku większości zainteresowanych wystarczy zaledwie chwila. My, podczas dwóch dni warsztatu, połączymy pracę z otwieraniem się na tarotowy przekaz – który jest wewnętrznym procesem i mało ma wspólnego z samymi kartami - z wiedzą oraz praktyką (korzystanie z tarota dla własnego użytku oraz praca z drugim człowiekiem). Celem tego intensywnego warsztatu jest takie wprowadzenie w świat tarota, by po jego zakończeniu każdy z uczestników był w stanie korzystać z niego bez pomocy opracowań czy osób trzecich.

Dla kogo?
Warsztat przeznaczony jest dla osób zupełnie początkujących oraz tych, które z tarotem już pracują, jednak mają wrażenie, że brak im pewności siebie, płynności w czytaniu czy że wciąż za mało wiedzą, by korzystać z niego w pracy z innymi.

Bonus:
Biorąc udział w warsztacie, otrzymujesz ode mnie dodatkowo bezpłatną 45-minutową konsultację telefoniczną bądź skypeową (wartość 140 zł.) do wykorzystania w okresie dwóch miesięcy od chwili zakończenia warsztatu. Konsultacja ta ma na celu rozwianie ewentualnie powstałych na początku praktyki i często bardzo indywidualnych wątpliwości, powtórzenie elementów zdobytej wiedzy czy doradztwo w zakresie sposobu pracy z klientami.

Gwarancja:
Pracuję z tarotem oraz z ludźmi w zakresie duchowości i otwierania się na własną moc od wielu lat i gwarantuję Ci, że po tym dwudniowym warsztacie będziesz w stanie w pełni samodzielnie korzystać z narzędzia, jakim jest tarot. Jeśli pod koniec warsztatu nie będziesz w stanie bez pomocy z zewnątrz odczytać informacji zawartych w kartach, zwrócę Ci całość Twojej inwestycji.

Co jest potrzebne:
Przychodząc na warsztat, musisz mieć ze sobą talię tarota tradycyjnego, z którym w trakcie trwania zajęć będziesz pracować. Przez tarota tradycyjnego rozumiem taki, którego talia składa się z 78 kart i posiada podział na Małe oraz Wielkie Arkana (Małe dzielą się dalej na pentakle/monety, różdżki/buławy, miecze/sztylety oraz kielichy/muszle, a Wielkie to 21 kart, najczęściej oznaczonych cyframi/liczbami rzymskimi, plus karta Głupca oznaczonego jako 0).

***