Biała Wiedźma | Wiedźma z Klasą!

WDZIĘCZNOŚĆ – wibracja kosmicznej miłości

Najwyższa wibracja

Wdzięczność raczej każdemu kojarzy się dobrze, jednak są i tacy, którzy twierdzą, że jest ona czymś więcej niż tylko pozytywną emocją. Jasnowidze oraz osoby, które mają bliski kontakt ze Źródłem/Mocą/Boginią/Bogiem twierdzą, że wdzięczność posiada najwyższą z możliwych wibracji, gdyż najbliższa jest wibracji kosmicznej miłości. Podobno też ma zdolność najszybszego przyciągania manifestacji naszych pragnień poprzez dostrojenie nas do odpowiednich częstotliwości. Wystarczy wiedzieć, czego się chce i czuć wdzięczność za to co jest, by to, czego pragniemy, zostało przyciągnięte do naszego życia.

Wdzięczność za trudności?

Niektórzy twierdzą, że ideałem jest być wdzięcznym nie tylko za to, co uważamy za pozytywne w naszym życiu, ale również za wszelkie przeszkody, potknięcia i bolesne doświadczenia. Te ostatnie powinny być bowiem postrzegane jako życiowe lekcje, które przybliżają nas do ostatecznego sukcesu, a w związku z tym powinniśmy się z nich niemal cieszyć. Widzenie porażek jako ważnych etapów na drodze ku lepszemu poznaniu siebie to jednak jedno, pytanie natomiast, czy jeśli porażka mimo wszystko niesie ze sobą poczucie ciężkości, to czy nie lepiej zostawić jej temat na boku i nie skupić się jedynie na dobrych rzeczach? Wybór takiej opcji jest w prawdzie wyjściem łatwiejszym, jednak praca nad utrzymaniem dobrych wibracji w naszym świecie jest chyba już wystarczającym wyzwaniem, a podnoszenie sobie poziomu trudności jest jedynie niepotrzebnym marnotrawieniem energii. Tu jednak każdy musi zdecydować dla siebie – są bowiem i tacy, którzy myśląc o porażkach, potrafią prawdziwie wyjść poza gierki ego i widzieć je jako co najmniej neutralne. [Kiedy ja sama dojdę do tego poziomu… ;-)]

Wdzięczy znaczy usatysfakcjonowany?

Wdzięczny oznacza wybierający dostrzeganie dobra, które jest wokół, zamiast zauważania istniejących braków. Skupienie na dostatku czy chociażby wystarczalności i wdzięczność za ten stan, ma przyciągać jeszcze więcej dobra do naszego życia. Wystarczy też znać swoje pragnienia, by energia poszła odpowiednimi kanałami i przyciągała dobro nie tylko w ogóle, ale w konkretnej formie. Z punktu widzenia wibracji nie ma też za bardzo znaczenia, za co jesteśmy wdzięczni – za dostatek powietrza czy za spływającą z nieba w dużych ilościach kasę – ważna jest bowiem emitowana przez nas częstotliwość, która przyciąga sobie podobne.

Dziennik wdzięczności

Jednym ze wspaniałych sposobów na praktykowanie wdzięczności jest prowadzenie „dziennika wdzięczności”. Jest to dziennik, w którym co wieczór zapisujemy co najmniej jedną rzecz, która wydarzyła się w ciągu dnia i za którą jesteśmy wdzięczni. Dziennik ten dobrze jest trzymać zaraz przy łóżku, by swój wpis tworzyć bezpośrednio przed spaniem – wprowadzeni w stan wdzięczności lepiej śpimy, nie mówiąc o tym, że nasza wdzięczność działa w nas przez całą noc – a rano móc do niego spojrzeć, by wejść w kolejny dzień w tym samym fantastycznym stanie (szczególnie kiedy w nocy jednak przyśniło nam się coś złego lub budziliśmy się do chorego dziecka i ilość przespanych godzin była mniejsza niż potrzebowaliśmy).

Tydzień wdzięczności

Już za niewiele ponad tydzień, w noc z 31 października na 1 listopada, celebrować będziemy Noc Duchów, widzianą m.in. jako Święto Ostatnich Plonów. Czas wdzięczności za to, co nam się w ostatnim roku przydarzyło powoli dobiega końca, a my - wraz z wcześniej wspomnianą nocą - wejdziemy w szczególny okres, który dla jednych będzie czasem odpoczynku, dla innych natomiast okresem pracy z własnym cieniem.

Z tej okazji, w ten ostatni pełny tydzień przed Nocą Duchów, postanowiłam skupić się szczególnie na temacie wdzięczności. Ci z Was, którzy zapisani są na listy od Białej Wiedźmy, dzisiejszego wieczoru otrzymają w mailu DZIENNIK WDZIĘCZNOŚCI  w PDFie, przygotowany specjalnie na ten tydzień. A jeśli nie jesteś zapisana/-y na newsletter i nie chcesz tego robić, i tak zachęcam Cię do przyłączenia się do mnie i codziennego prowadzenia swojego własnego dziennika, może nawet nie tylko przez ten jeden tydzień.

Niech nasze wibracje wzniosą się na najwyższe poziomy i przyciągną do naszego życia wszystko, czego prawdziwie pragniemy! <3

wdziecznosc1-pawlikowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.