Biała Wiedźma | Wiedźma z Klasą!

Czym jest umowa partnerska i dlaczego powinna stanowić fundament każdego związku, szczególnie gdy w grę wchodzi więcej niż dwoje ludzi?

Jakie są rodzaje umów partnerskich oraz jakie elementy muszą zawierać, żeby nie był to pic na wodę, fotomontaż?

I naturalnie – oraz jak zawsze na życiowych przykładach - co może w nich nie działać i jak sobie z tym na bieżąco radzić?

Przyjdź, posłuchaj i twórz relacje, w których nie ma miejsca na niedomówienia oraz kłótnie wynikające ze wzajemnego niezrozumienia!

* * *
Wstęp: 20 zł


Tantra to sztuka czułego i świadomego obejmowania pełni tego, kim jesteśmy. Pełni, ponieważ żaden aspekt nas ani żaden obszar naszego życia nie jest przez nią określany jako gorszy lub lepszy – jest jedynie polem dla poznawania, doświadczania i rozwijania w zgodzie z naszymi pragnieniami. Takim polem jest między innymi seksualność oraz intymne relacje z partnerami.

Dotykając tematu seksualności oraz relacji, Tantra wprowadza nas w świat głębi intymności, nierzadko w drodze ku światłu prowadząc przez spotkanie z cieniami. Jednocześnie jednak Tantra to właśnie to światło, piękno, lekkość, radość i powrót do dziecięcej beztroski.
Podczas najbliższego spotkania przyjrzymy się więc podnieceniu i pożądaniu tak bardzo po ludzku, bez usztywniającej powagi, choć z wynikającym z tantrycznego podejścia szacunkiem. Jak do nich podchodzić, by stały się czymś więcej niż chemią w ciele, jak je kreować i w czym tkwi różnica, gdy spojrzymy przez pryzmat podziału relacji na mono i poliamorystyczne?

Ponieważ w najbliższej perspektywie mamy Walentynki, a podczas spotkania dotkniemy również tematu afrodyzjaków, przygotujcie się na posmakowanie napoju z surowego kakao, a następnie - przy wykorzystaniu paru prostych ćwiczeń - na wzbudzenie odrobiny podniecenia w ahimsowych podziemiach!

Serdecznie zapraszamy!

===============================
Spotkanie płatne:
20 zł (w cenie uczestnictwo oraz afrodyzjak w postaci napoju z surowego kakao). Bilety można zakupić od godz. 18:30 przed wykładem. Liczba miejsc jest ograniczona, więc jeśli chcesz zarezerwować sobie miejsce prosimy o nie zostawianie zakupu biletu na ostatnią chwilę.


O poliamorii i monogamii, z doświadczenia i na przykładach, podczas aktywnego wykładu i – mamy nadzieję – burzliwej i inspirującej dyskusji.

Gdzie natura a gdzie kultura? Na to główne pytanie postaramy się odpowiedzieć, dotykając jednocześnie wielu innych aspektów wyboru jednej ze wspomnianych opcji, podążając za energią i uwagą uczestników.

Serdecznie zapraszamy!

===============================
Spotkanie płatne: 10 zł w postaci bonu do wykorzystania w Ahimsie lub Najadaczach.

***